تالار گفتگوي سايت فال
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

لطفا خوابهاي منو تعبير كنيد

5 مشترك

لطفا خوابهاي منو تعبير كنيد Empty لطفا خوابهاي منو تعبير كنيد

پست من طرف farangis السبت نوفمبر 29, 2008 3:19 am

خواب ديدم كه يك هياتي از افراد مهم كه همه كت و شلوار رسمي پوشيدند و فكر كنم از طرف شخص مهمي به خونه ما اومده بودند و اون شخص كه مراسم حج رفته بودند سوغاتي هاشون رو دست اين هيات داده بودند كه براي خانواده ما بياره و اين سوغاتيها شامل 7سكه و 32 گردنبند و تعداد زيادي النگوي طلا بود كه به مامانم و داداشم تقديم كردن و براي ما كه 7 خواهر هستيم فرستاده بودند .

خواب دوم خواب ديدم كه فاضلاب زير زمين دستشويي منزل خواهرم خيلي بزرگه و من هميشه اونجا ميرم و اين فاضلاب مساحتش به اندازه يك اتاق بوده و زير زمين قرار داشته و اين فاضلاب داشته پر مي شده و من اين مطلب رو مرتب به خواهرم گوشزد مي كردم و نگران بودم اين فاضلاب ها تا سطح خونه بالا بياد و يك بار هم يكي از پسرهاي دوقلوي خواهرم توي سطح بالاي فاضلاب افتاد كه خوشبختانه نجاتش دادم من اغلب اوقات خواب دستشويي مي بينم نمي دونم چرا اما اين خواب مرتب تكرار ميشه خواب مي بينم كه در دستشويي هستم

farangis

تعداد پستها : 3

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

لطفا خوابهاي منو تعبير كنيد Empty رد: لطفا خوابهاي منو تعبير كنيد

پست من طرف soufi_z الأربعاء ديسمبر 10, 2008 6:19 am

خواب من یک روز زمستونی وسرد و پوشیده از برف رو نشون میداد که یک حلقه در انگشت چپم بود هنگام دستشویی رفتن این حلقه 3 تیکه شد؛(ترک برداشت) که یک قسمت آن در کف دستشویی افتاد اما به موقع آن رو برداشتم تا به چاه نیفته در نهایت خوشحال بودم که آن تیکه از دست نرفت و گم نشد. اما در موقعیت بعدی از آن سه تیکه فقط یک تیکه آن بر روی دستم باقی ماند وانگار به قسمت رویی انگشت من چسبیده بودو بقیه جدا شده بود.(تیکه رویی انگشتر روی دست من چسبید وبقیه جدا شده بودند)

soufi_z

تعداد پستها : 1

پست من طرف aliamanat9919 الأحد يناير 25, 2009 7:27 am

سلام
من دختر هستم با emaileبرادرم ثبت نام کردم حالا خوابم
خواب دیدم که داخل یه تصادف مردم بعد دوباره زنده شدم و برگشتم و دنبال دلیل مرگم می گشتم که چه جاهایی از بدنم آسیب دیده که باعث مرگم شده .تمام جراحات تصادف روی بدنم معلوم بود اما زنده بودم و با خوانواده و هر کسی صحبت می کردم .می دیدم که قفسه ي سینم شکافته شده و قلبی نداشتم .

aliamanat9919

تعداد پستها : 2

پست من طرف aliamanat9919 الأحد يناير 25, 2009 7:38 am

aliamanat9919 نوشته است:سلام
من دختر هستم با emaileبرادرم ثبت نام کردم حالا خوابم
خواب دیدم که داخل یه تصادف مردم بعد دوباره زنده شدم و برگشتم و دنبال دلیل مرگم می گشتم که چه جاهایی از بدنم آسیب دیده که باعث مرگم شده .تمام جراحات تصادف روی بدنم معلوم بود اما زنده بودم و با خوانواده و هر کسی صحبت می کردم .می دیدم که قفسه ي سینم شکافته شده و قلبی نداشتم .

aliamanat9919

پست من طرف farzane الثلاثاء مارس 03, 2009 8:01 am

salam
khab didam to baghi hastam ke derakhtaye gerdo va badom dare dashtam ghadam mizadam va mikhastam az roye pol rad sham ke polesh ie derakht bod vasate pol ie sag bod ke dasht mioftad, man az sage tarsidam va sage omad tarafam manam ba chagho zadam behesh to in hein didam adame on adam be man migoft mano bokosh manam ba chagho mizadam behesh vali on nemimord ta inke goft bezan be shahragam manam zadam vali faghat khon favare mizad va on hanoz zende bod

farzane

پست من طرف jafar752000 السبت مارس 28, 2009 2:42 am

سلام پسری هستم 24 ساله خواب دیدم در یک جمع شرابخوار به من شراب تعارف کردند و من کمی چشیدم و تلخ بود و از خوردن بقیه آن امتناع کردم لطفا خواب من را تعبیر فرمایید.

jafar752000

پست من طرف jafar752000 الإثنين مارس 30, 2009 1:01 am

خواب دیدم بالای کوهی دنبال آب می گردم تا وضو بگیرم و نماز بخوانم ولی آب پیدا نکردم و نماز شب و نماز صبح من قضا شد

jafar752000

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة